מצודת ברקאי


סטודנטים מתחתנים במצודה

במקום הכי מרהיב בצפון השרון יושב לו גן אירועים בפסגה הגבוהה של הקיבוץ. גן האירועים משקיף ב 360 על הסביבה הירוקה. במבט פנימה נראה מצודה עתיקה בת 800 שנה שמכילה אלפי סיפורי אהבה מעוררי השראה אליה נושקים מפלסים ומתחמים שונים שמתארחים בהם אורחי הגן.

מתחם קבלת פנים בו פינות ירוקות לצד פינות ישיבה אלטרנטיבות מרפסות מזרקות ואפילו באר משאלות אחת באותו המתחם ברי שתייה וטאפסים מפנקים לאורחים.

מתחם חופה ענקי ומרהיב ביופיו ובקדושתו עם שישה מטר של מסלול רחב ידיים שיאפשר לאורחים שלכם לצלם אתכם לפייסבוק או לאינסטגרם לחייך אליכם ולהזיל דמעה של התרגשות ושמחה. החופה עצמה גדולה ויכולה להכיל את שני הצדדים הרב או המחתן וגם את אוסף הצלמים שיתעדו כל רגע ורגע.

שלושה מתחמים נוספים נמצאים בתוך האולם: מתחם הישיבה והארוחה, מתחם ישיבה אלטרנטיבית ומתחם הריקודים. כל זה בלי לפסוח על מערכות טכנולוגיות מתקדמות מאד שירימו את האירוע בכמה levels מכל אירוע אחר שאתם מכירים.

כל זה נקשר עם אוכל מצוין, שהוא גם בריא גם טעים וגם בעל מבחר שמתאים לכולם, אבל באמת לכולם. גם רמת הכשרות שלנו גבוהה מאד. כשרות דתית, כשרות צמחונית וטבעונית. ועם שירות משפחתי וקרוב שיעניק לכם מסגרת תומכת לאורך כל תקופת ההכנות ועד לירח הדבש.

במצודת ברקאי מבינים אתכם הסטודנטים, לחץ הזמנים בין עבודות הגשה מבחנים ועבודה לבין הכנות החתונה מפעילים עליהם לחצים כבדים ולכן אנחנו משתדלים לבוא לקראתכם ולעזור בכל מה שניתן. ואף לקשר אליכם את האנשים (ספקי חתונה) הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר. בלי קשר שאנחנו מבינים שאתם בתחילת דרככם דבר המתבטא בנושא הכלכלי לכן אנחנו יחד עם סטודנטים נישאים עושים הכל כדי שאתם תקבלו את המחיר הטוב ביותר.

כל שנותר לכם הוא להרים טלפון במספר 073-7840075 או לשלוח לנו מייל ואנחנו נעשה את כל השאר. אנחנו גם בעמוד חדש באינסטגרם נשמח לראות אתכם שם mzb@