איתי שדה


איתי שדה - DJ

אם הגעתם לדף הזה, כנראה שאתם רוצים לדעת קצת יותר עלי. או במילים אחרות – מי אתה, איתי?


אז אני איתי, והמוזיקה היא מרכז החיים שלי. אם לסמוך על גרסת ההורים שלי, היא תפסה את המקום המיוחד בלב שלי כבר בגיל 5 – כך הבינו כשמצאו אותי מול הרמקולים והפטיפון החדשים בסלון, מרותק לצלילים הבוקעים מהם. בשנים מוקדמות אלה התחיל הרומן שלי עם המוזיקה. ובאמת, לא הרבה יותר מאוחר התחלתי את דרכי המקצועית... בגיל 12 אבא רכש עבורי מריץ אורות ונורות אולטרא-סגולות, ששימשו אותי בזמן שתקלטתי במסיבות כיתה. וכך הכל התחיל: גיליתי את האנרגיה המדהימה הזאת, בלהרקיד אנשים ולשמח אותם מהמקום הכי אמיתי שאפשר.


אני נשוי ואב לשלושה ילדים מקסימים. אצלנו בבית אווירה מיוחדת: המוזיקה מתנגנת, ריחות הפלפלים הממולאים – הגאווה הגדולה שלי! – נישאים באוויר, והפלייסטיישן עובד קשה; לפחות כך אני יכול להוכיח לילדים כמה אני מוצלח בכדורגל... ובתוך כל זה, שוחים להם בנחת דגים מכל רחבי תבל באקווריום ענק ומפזרים בבית שלווה.


המוטו שלי הוא – לחיות, לא סתם להתקיים. להנות מהחיים עד כמה שאפשר, לשמוח ולשמח בכל הזדמנות. מבחינתי, כל יום שבו אני קם בבוקר עם חיוך הוא יום מוצלח. כך אני חי את חיי וכך אני עובד: השמחה היא המפתח לכל. והמתנה הגדולה ביותר שניתנה לי הזכות להעניק – היא החיבור שלי למוזיקה שלי ולאנשים. כך אני בטוח שאהפוך משבצת בלוח השנה לערב של אושר עצום, בלתי נשכח. ולאורך כל התהליך מבטיח לתת מעצמי את הצחוק, המקצועיות הבלתי מתפשרת והחיוביות לכל אורך הדרך.


איתי שדה - מוזיקה
קשה למצוא מילים שיתארו את התחושה הזאת. הרגשתי את זה בעוצמה רבה בגיל 17 – בחתונה של אחותי, כשפתאום הבנתי שהאורחים מסרבים ללכת הביתה. רק רוצים לרקוד. ומי שהרקיד אותם היה אני. כבר אז ידעתי מה הדבר הנכון בשבילי לעשות, מה הדרך שלי לתת לאחרים: במשך 4 שנים עבדתי בצמוד לתקליטן אחר, למדתי ולמדתי. ידעתי שהמוזיקה היא חלק בלתי נפרד ממני ושתמיד תישאר כזאת.


התפיסה שלי היא שידע במוזיקה אינו מספיק בעמדת התקליטן. למרות כל השנים שצברתי בתחום, הלמידה הבלתי פוסקת של המוזיקה העכשווית במועדונים וחיפוש מוזיקה חדשה ב- MTV, זה פשוט לא היה מספיק טוב אם לא הייתי מציע מסירות עד הסוף, ציוד ברמה הגבוהה ביותר והקשבה אמיתית לרצונותיהם של בני הזוג. לא הייתי מצליח להעניק ליותר מ- 1500 הזוגות שחיתנתי חוויה מדהימה ביום המאושר שלהם אלמלא הייתי דבק בעקרונות האלה. אין סיכוי שאכפה את טעמי המוזיקלי על הנוכחים באירוע – זהו אירוע שכולו שלכם! המטרה היחידה שלי היא הכיף שלכם ושל האורחים שהזמנתם. חשוב לי שתשמיעו את הקול שלכם. העריכה המוזיקלית היא בשיתוף פעולה של כולנו. אתם תכוונו את הקו המוזיקלי, ואני אתן יד מנחה, המלצות ועזרה כדי להפוך את הזמן הזה ברגע האמת למושלם. נכון, האירוע כולו שלכם. אך אגלה לכם סוד קטן – כשאני צופה בכם מלמעלה, רוקדים עד שהמציאות הולכת לאיבוד, חיוכים מרוחים מאוזן לאוזן, מוצפים בצלילים ובאושר – אני מרגיש שהמעגל נסגר בכל פעם מחדש. הגוף שלי והלב שלי רוקדים איתכם, ואני מאושר לעסוק במה שאני באמת אוהב – לעשות אנשים שמחים.


ג'ון לנון אמר את זה בצורה הכי מדוייקת שאפשר:
“And splendid time is guaranteed for all.”
The Beatles, “Being for the Benefit of Mr. Kite”, Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club