דיג׳יי רז סיסו


רז סיסו ,

הינו אחד התקליטנים המובילים בארץ עם למעלה מ-12 שנות ניסיון בעולם המוסיקה החתונות והפסטיבלים. אלפי זוגות העניקו "תואר אקדמי" לדי ג'יי רז סיסו בלעשות שמח! אלפי זוגות מעידים על די ג'יי רז סיסו כאחד שיודע בדיוק היכן לגעת כדי להפוך את היום המקודש לאירוע בלתי נשכח. באחד הראיונות צוטט רז סיסו כי הוא מאמין בתוקף שהתקליטן הוא לב ליבו של כל אירוע, ולכן מתחייבים הוא וצוות הרחב שלו להעניק שירות, מקצועיות ומומחיות שאין שניה לה.

"אנחנו לוקחים את הזמן להכיר כל זוג וזוג ברמה האישית, לומדים על החלומות וההעדפות של הזוג כדי שנוכל ליצור את הפסקול המושלם ליום המיוחד של הזוגות. דיג'יי טוב לא רק דואג למוזיקה אלא גם נמצא בקשר עין תמידי עם הקהל ומזהה מה הוא אוהב ורוצה.

אנחנו דואגים להוביל את הערב ולהיות בקשר תמידי עם החוגגים ועם שאר הספקים באירוע וליצור מסיבה בלתי נשכחת , כך שנשאר לכולם ,בלי יוצא מן הכלל, רק להרגע ולהנות. בפגישת ההיכרות אנחנו מקשיבים לכם ויחד בונים את הפסקול לחתונה שלכם ממש כמו לסרט קולנועי. הפלייליסט באירוע הינו מדויק בהתאם לתכנית האירוע, כך שכולם יוכלו להרגיש כאילו שהם נמצאים בסרט קולנועי שנוצר בטעם טוב ובדיוק רב " .

מחכים לכם , לבנות את החוויה הבלתי נשכחת.