איציק דדיה


מאז שגילה את אהבתו למוזיקה בגיל 15, דיג'יי איציק דדיה לא עזב את עמדת הדיג'יי.

לאחר שזכה במקום השני בתחרות הדיג'אים הבינלאומית של חברת הייניקן, הספיק איציק לכבוש כמעט כל במה אפשרית: ניגן במועדונים ובברים המובילים בארץ, לצד תקליטנים בינלאומיים. את איציק תוכלו למצוא גם על במות ענק, מול אלפי ועשרות אלפי אנשים, ימי סטודנט ברחבי הארץ, נופש הסטודנטים השנתי "הפאנג'ויה", מועדונים מובילים בת"א ובמסיבות אגודת הסטודנטים ברחבי הארץ.

איציק יודע להתאים מוזיקה לכל נושא, ובין השאר עובד בהפקות ובהשקות שונות, ביניהן בהשקות השונות של רשת top shop,mercedes,lexus גולדסטאר ברנז'ה, אח הגדול ועוד.

חוץ ממסיבות, אהבתו הגדולה של איציק היא לשמח ולשמוח עם אנשים בשמחותיהם. איציק יודע לבנות אירוע - חתונה, בר מצווה, או כל ארוע עיסקי , מראשון ועד אחרון האורחים, בצורה מקצועית עם הציוד המתקדם ביותר, וידע מקיף ונרחב על כל סגנון מוזיקלי או שיר אפשרי. איציק חי את המוזיקה והקהל, ויודע להתאים לכל אורח בדיוק את מה שמתאים לו. כן - גם אם אשתך לעתיד שלך שומעת pink floyd אבל סבא וסבתא יותר בקטע של אום כולתום...

דיג'יי איציק דדיה יודע בדיוק מה המתכון המנצח כדי שאף אורח לא יישאר אדיש, וכדי שבאירוע שלך תוכל לפגוש את כולם על רחבת הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה.