לה בוהם


שמי ויקטוריה, ואני מנהלת את לה בוהם - סטודיו לשמלות כלות וערב בנתניה כבר יותר מ-20 שנה. למען האמת, הסטודיו הוקם לפני כ-30 שנה, ואת דרכי בו התחלתי כמעצבת שמלות. אט-אט מקום העבודה הפך לבית שני ולבייבי הפרטי שלי.

בסטודיו אנו מעצבים ותופרים מבחר שמלות כלה מרהיבות, שישאירו את החתן המיועד והמוזמנים פעורי פה – ואותך עטופה באינספור מחמאות. את מוזמנת לתכנן שמלת כלה אישית שניצור במיוחד בשבילך, או לבצע התאמות קטנות לשמלות מקולקציות קיימות.

אני מאמינה ששמלת הכלה צריכה להיות נוחה וקלילה, וכמובן שתחמיא לגופך על כל קימוריו היפהפיים. הפרטים הקטנים ביותר מקבלים תשומת לב מרבית, כדי שכל חוט, רקמה או אבן ישבו בול במקום וישתלבו יחדיו כיצירת אומנות אחת ויחידה. הקו העיצובי של לה בוהם הוא קלאסי ואלגנטי, וקל להבחין בכך מיד.

כל כלה יכולה למצוא בלה בוהם את השמלה הנכונה: צנועה? מיוחדת? סקסית? במידה גדולה?. הכלות שלי מגיעות עם סגנונות שונים ומגוונים, ובאחריותי לתת מענה לכולן. אין לי ספק שגם את תמצאי שמלה עוצרת נשימה, שתפורה למידותייך ולטעמך האישי, וזה ממש לא משנה את מתחתנת בצהריים או בערב, בקיץ או בחורף. ובכל התהליך, אני לא מוותרת על היחס האישי החם והאוהב ומייצרת לך אי של שקט, בו תוכלי להרגיש בבית ולבחור שמלה בלב שלם ועם ראש שקט. מקבלת ופתוחה לכל רעיון, מחשבה ומאפשרת לך להתלהב, להסס, להתבלט ולדמוע מהתרגשות – יש לך מקום, ואני אשמח לארח אותך. העיקר שתחייכי.

אם את בעיצומם של חיפושים אחר השמלה המושלמת, אני מציעה שניפגש. צרי קשר ונקבע שיחת היכרות ומדידות בסלון הכלות לה בוהם.