סטודיו לב


אני הבעלים של סטודיו לב-סטודיו לצילום מקצועי.
באתר זה ובעמוד הפייסבוק שלי תוכלו להיתרשם ממגוון צילומי חתונה ,משפחה, הריון וסטודיו שאני והצוות שלי עורכים ללקוחותינו. כפי שתראו בהמשך, אני דוגל בחשיבה שהרגעים המיוחדים בחיים, אלו שנזכור תמיד , הם הרגעים להם צריך להקדיש את תשומת הלב הרבה ביותר, ולכן כל רגע כזה מקבל את הביטוי האומנותי המתאים לו ביותר תוך שילוב מקסימלי בין האדם לסביבתו: בצילומי הסטודיו יהיו אלו חפצים שישלימו את הקומפוזיציה ובצילומי החוץ יהיו אלו נופי הטבע שיהוו את הרקע הנכון ביותר.
אספר מעט על עצמי,
התחלתי לצלם ב 1992 עת קיבלתי מתנה לבר המצווה שלי מצלמת קנון ראשונה. נכון יותר, המצלמה הזו היתה כבר השניה שלי. קדמה לה, המצלמה הישנה של אבי שמשחר ילדותי אהבתי להצלם עמה, עד שלא נותרה ברירה להורי, אלא, לעמוד בהבטתחתם ולרכוש לי מצלמה יקרה לבר המצווה.
מרגע שזו הגיעה לידי ועד עצם היום הזה, אני מתעד כל רגע קסום המושך תשומת ליבי.
אני מתמחה בצילומי אנשים: הבעות פנים, תנועות ותנוחות גוף מלהיבים ומסקרנים אותי עד בלי די. כאשר אני מעיין באלבומי המשפחה, הטיולים והאירועים אני נוכח לדעת כי ברוב התמונות אכן תיעדתי את הבעות פניהם של הקרובים לי ביותר.
בנוסף לאנשים, אני שואב השראה מהטבע אשר נופיו מספקים לנו את הדקורציות המרהיבות ביותר. תפאורות שאף יד אדם לא יכולה ליצור כמוהם. התיאטרון מהווה, גם הוא, השראה נוספת ליצירותי, ולכן כחובב תיאטרון מושבע בחרתי לתעד את תלמידי בית הספר לתיאטרון ״בית צבי״ לעבודת הגמר שלי בלימודי צילום.
בתערוכות בהן אני מוצג ובארועים קהילתיים אותם אני מתעד, אני משתדל לשלב את הנופים לצד האנשים: בצילומי הסטודיו אבחר להדגיש את השילוב בין חפצים לאנשים ובצילומי החוץ אדגיש את הקומפוזיציה שיוצר הגוף האנושי עם הטבע.

צילומי החתונות שאני עורך, יהיו ת את הרגע המיוחד שלכם מיד , אמנות צרופה המשלבת יופי אנושי עם הסביבה בה הוא פורח במיוחד. צילומים אלו יישמרו תמיד את הרגע המיוחד שלכם בצורה יחודיית .
אהיה אסיר תודה לכם אם בעיון בעבודותי תשתפו עימי התרשמויותיכם. ניתן להגיב הן באתר זה והן בעמוד הפייסבוק שלי. אני חפץ להכיר אנשים רבים ככל הניתן
אשמח להכירכם.
בברכה,
לב.