עידן הלוי - Eilon Tone Djs


Eilon Tone Djs בהובלתו של עידן הלוי הינה החברה המובילה , האיכותית ומקצועית ביותר בתחומה למוסיקה למתחתנים , עוד בהיותו ילד קט גדל עידן על ברכי אביו התקליטן וינק את כל הידע והכלים הדרושים להעביר אירועי חתונה בצורה המופתית והמקצועית ביותר תוך כדי הקפדה על מקצועיות , שרותיות ואמינות כמגה ערכים עליהם מושתת חברתינו.

עוד בהיותו נער עידן חיתן מספר לא מבוטל של זוגות, תקלט במועדונים מובילים והינחה אירועים וכנסים רבי משתתפים.

האהבה הגדולה והבלתי מתפשרת ביותר בחייו של עידן הינה מוסיקה איכותית וייחודית עימה הוא עושה שמח לזוגות מידי ערב , עידן שם את כל המשאבים הדרושים על מנת לדאוג שלקוחותיו יהנו מאיכות ויוקרה בסטנדרטים הכי גבוהים בסצנת החתונות בישראל.

עידן בעל ידע רב ונרחב מוסיקלית ונחשב בעיניי רבים כמומחה על בקריאת קהל ושילוב בין העולמות המוסיקליים מהם מגיעים אורחים שונים ומצליח לפוצץ את הרחבה על שלל גווניה, באמתחתו רפרטואר עשיר של מוסיקה בגרסאות מיוחדות , ייחודיות ובלעדיות שתתאים בול עבוריכם ועבור הקהל שבא לחגוג עמכם.

עידן בעל ידע רב בעיצוב סאונד ותאורה בנוסף, בעל ידע עשיר בתכנון וניהול אירועים מה שיאפשר לנו להיות עבורכים אוזן קשבת בכל תחום באירוע ולהעניק לכם שקט ובטחון על מנת שתוכלו להגיע ליום השקט שלכם לאהוב להתחתן , לרקוד ולשמוח בלבד.

מוסיקה זו השפה שהכי קל לעידן הלוי - Eilon Tone Djs לדבר , לבטא , לתקשר ולחדור ללב של האורחים דרך האוזניים עם ניסיון והידע המוסיקלי שרכש לאורך השנים ייצור עבורכם חתונה ייחודית חדשנית ומרעננת כזו שידברו עליה המון המון זמן .