סטודיו צוף


צוף סקעת, אחת המעצבות הידועות בארץ החלה את הקריירה בתחום האופנה בגיל 16, כשעיצבה את שמלת כלה הראשונה שלה לחברה קרובה. ב-1993 צוף סיימה את לימודיה במדרשה לאופנה, במגמת עיצוב אופנה והוראת התפירה ולאחר שנים של עבודה בשירות המדינה בתחומים מעניינים ומגוונים, הייתי מעצבת של המשפחה וחברות קרובות לכל אירוע חתונות, בר/ת מצוה מעצבת שמלות ערב ושמלות כלה.

צוף ידעה שיום אחד היא תגשים את חלומה ותפתח סטודיו ברמה של הוט קוטור עם דגש על איכות הבדים ואביזרים המותאמים אישית לעיצוב השמלות ואכן ב- 2018 צוף הגשימה את חלומה ופתחה סטודיו לשמלות כלה וערב.

שמלות הכלה של צוף מאופיינות באלגנטיות וקלאסיות, ובמגוון סגנונות שכל כלה או בעלת האירוע תמצאנה את עצמן. השמלות מעוצבות בהתאמה אישית לאופי הלקוחה כך שהיא תוכל להרגיש נח ולשדר את הבטחון שהשמלה משדרת לסובבים אותה.

הבדים וחומרי הגלם, מהם עשויות השמלות, מיובאים בחלקם ממדינות כמו איטליה וצרפת, האיכות והיוקרה בכל שמלה נראים גם בפרט הקטן ביותר. עיצוב השמלות בסטודיו של צוף מתחיל בפגישת תיאום ציפיות. ראשית הבנת צרכי הלקוחה והכרת טעמה האישי. התהליך מלווה בידע, מקצועיות, יצירתיות ומעל הכל בהבנת גוף האישה ומה מחמיא לה. צוף מלווה את לקוחותיה מבחירת הבד ועד התאמת אביזרים נלווים. ובכך מגשימה את חלומה של כל כלה ולכל בעלת אירוע עם הרבה סבלנות ואהבה.