אישורי הגעה

חיפוש לפי איזורים

איוונטוש

כאשר אתם יודעים את מספר האורחים המדוייק, אתם קודם כל חוסכים כסף. מדובר על מאות שקלים עבור כל מנה עליה לא שילמתם כי ידעתם מראש שמוזמן לא יגיע! האורחים ברשימה שלכם יקבלו הודעות SMS כ-9 ימים לפני מועד האירוע, בו יתבקשו להזין את מספר המוזמנים. אורחים מהם לא יתקבל מענה, יקבלו שיחת טלפון מהנציגים החביבים שלנו. לאחר שיהיה בידינו מספר המוזמנים הסופי, נבצע סידורי הושבה של האורחים בשולחנות.

ביום האירוע, יחכו להם דיילים מטעם איוונטוש שיתנו להם את מספרי השולחנות בהם הם יושבים, בעזרת עמדות ממוחשבות. לאחר החופה, הדיילים שלנו ידאגו כי לא ישארו מקומות ריקים על-מנת שלא יפתחו שולחנות רזרבה.

כתובת: תל אביב

טלפונים: 058-5336925

הטבה2.5 ש"ח לרשומה בהזמנת אישורי הגעה, ובהזמנת סידורי הושבה ואישורי הגעה יינתנו 10% הנחה נוספים


מארגנת החתונות

חברת שיווקול, הינה חברה העוסקת במתן שירותי טלמרקטינג וטלמיטינג. החברה מנהלת מוקד Call Center, המאפשר לנציגים שלנו ליצור קשר ישיר עם לקוחות קצה פוטנציאליים בעבור הלקוחות העסקיים שלנו, זאת בשילוב מערכות מיחשוב ותקשורת מתקדמות המשתלבים יחדיו על מנת שנציגינו יוכלו לבצע את עבודתם בעבור לקוחותינו העסקיים על הצד הטוב ביותר.
שיווקול מעניקה גם שירות מקצועי נוסף הנקרא "אישורי הגעה לחתונה" במסגרתו אנו מבצעים וידוא הגעה לאורחים אשר מוזמנים לאירועים כגון: חתונות, בר/בת מצוות, אירועים עסקיים גדולים, כנסים וכו'.

כתובת: רמת גן

טלפונים: 052-3665635

הטבהבמקום 2.30 ש״ח לרשומה - מבצע קיץ מיוחד לסטודנטים נישאים ! חייגו עכשיו


S&O ניהול והפקות אירועים

תכנון וניהול אירועים ברמה גבוהה ובהתאמה אישית. מגוון אפשרויות לבחירתכם והכל על מנת שיהיה לכם את האירוע הכי טוב במחירים הכי טובים! תכנון חתונה ועזרה בבחירת ספקים. ניהול אירוע אישי- דואגים לכם ל"ראש שקט" במהלך כל האירוע. אישורי הגעה והושבה במקצועיות ואמינות. מתן טיפים חשובים לפני פגישות עם ספקים.

טלפונים: 054-8000884

הטבה1.80 ש"ח לרשומה (לא פר מוזמן) כולל SMS תזכורת ביום האירוע ו SMS תודה לאחר האירוע. אישורי הגעה טלפוניים! 3 סבבים של טלפונים בימים שונים.


נטלי קולדנוב - אישורי הגעה ומפיקה אישית ליום חתונה

מארגנת חתונות קונספט משנת 2009, יועצת אישית החל מבניית תקציב תכנון החתונה ,אישורי הגעה וניהול מפיקה אישית מטעמכם ביום החתונה

טלפונים: 054-2550650

הטבה1990 ש"ח כולל אישורי הגעה עד 400 טלפונים (רשומות) ללא הגבלה של שיחות


תזמין - אישורי הגעה והזמנות חכמות  לאירוע

תזמין נותנת פתרון יוצא דופן לניהול לאירועים, מצד אחד מערכת לניהול האירוע אשר כוללת אישורי הגעה עם מידע שמתעדכן בזמן אמת ומצד שני הזמנה דיגיטלית מעוצבת בעלת מגוון פיצ'רים שמשדרגים את חווית האורח. שילוב יוצא דופן זה תורם לאירוע להסתיים באופן מושלם. וכמובן להגיע לדיוק המירבי על מנת שלא תשלמו יותר ממה שאתם צריכים. כמו כן נשמח להציע שרות של סידורי הושבה בעזרת דיילות והדפסה של פיתקיות הושבה עם מנהל הושבה שאחראי שלא יהיה מחסור במקומות ולא יפתחו שולחנות מיותרים.

טלפונים: 054-7136990

הטבה20% הנחה