אישורי הגעה

חיפוש לפי איזורים

S&O ניהול והפקות אירועים

תכנון וניהול אירועים ברמה גבוהה ובהתאמה אישית. מגוון אפשרויות לבחירתכם והכל על מנת שיהיה לכם את האירוע הכי טוב במחירים הכי טובים! תכנון חתונה ועזרה בבחירת ספקים. ניהול אירוע אישי- דואגים לכם ל"ראש שקט" במהלך כל האירוע. אישורי הגעה והושבה במקצועיות ואמינות. מתן טיפים חשובים לפני פגישות עם ספקים.

טלפונים: 054-8000884

הטבה1.80 ש"ח לרשומה (לא פר מוזמן) כולל SMS תזכורת ביום האירוע ו SMS תודה לאחר האירוע. אישורי הגעה טלפוניים! 3 סבבים של טלפונים בימים שונים.


תזמין - אישורי הגעה והזמנות חכמות  לאירוע

תזמין נותנת פתרון יוצא דופן לניהול לאירועים, מצד אחד מערכת לניהול האירוע אשר כוללת אישורי הגעה עם מידע שמתעדכן בזמן אמת ומצד שני הזמנה דיגיטלית מעוצבת בעלת מגוון פיצ'רים שמשדרגים את חווית האורח. שילוב יוצא דופן זה תורם לאירוע להסתיים באופן מושלם. וכמובן להגיע לדיוק המירבי על מנת שלא תשלמו יותר ממה שאתם צריכים. כמו כן נשמח להציע שרות של סידורי הושבה בעזרת דיילות והדפסה של פיתקיות הושבה עם מנהל הושבה שאחראי שלא יהיה מחסור במקומות ולא יפתחו שולחנות מיותרים.

טלפונים: 054-7136990

הטבה20% הנחה


לורין הפקות

אנו מתמחים בניהול אירוע וסידורי הושבה והגעה. אנחנו כאן על מנת להקל על החוגגים ולתת את מלוא תשומת הלב להצלחת האירוע. התהליך מתבצע מהיום הראשון להבין את הציפיות, החלום, וכמובן, התקציב של הזוג. ליווי צמוד לאורך כל הדרך עד היום שלאחר האירוע.

טלפונים: 052-6304503

הטבהניהול אירוע + סידורי הושבה ואישורי הגעה במקום 3,000 ₪ 2100 ₪


נטלי קולדנוב - אישורי הגעה ומפיקה אישית ליום חתונה

מארגנת חתונות קונספט משנת 2009, יועצת אישית החל מבניית תקציב תכנון החתונה ,אישורי הגעה וניהול מפיקה אישית מטעמכם ביום החתונה

טלפונים: 054-2550650

הטבה1990 ש"ח כולל אישורי הגעה עד 400 טלפונים (רשומות) ללא הגבלה של שיחות