10 הרגעים שחייבים לצלם ברחבת הריקודים

הריקוד שלכם:
בעבר היה נהוג לקרוא לזה ריקוד סלואו אבל היום כל זוג לוקח את זה לכיוון שלו ורוקד עם טוויסט המיוחד לטעמו. יש כאלה שלוקחים שיעורי ריקוד ונותנים הופעה וירטואוזית, יש שמשתפים את החברים בריקוד קבוצתי ויש כאלו שלוקחים את זה לכיוון הומוריסטי יותר. מה שבטוח זה שהתוצאה מענינת יותר מהסלואו הצמוד של פעם.
שוט ראשון עם הח'ברה:
נגמרה החופה ואתם כבר נשואים, זמן לפרוק קצת מתח והתרגשות על הרחבה, אבל לפני כן, לא נתדלק?
פעלולי אויר:
על הכסאות או על הכתפיים, גם אם תתנגדו נמרצות רוב הסיכויים שישכנעו אתכם ותמצאו את עצמכם גבוה מעל כולם. תכלס זה כיף להיות שם, עופו על זה!
רחבת הריקודים בעדשה רחבה:
בשיא המסיבה, כשהרחבה מפוצצת, שווה לתפוס כמה תמונות שממחישות את האוירה הכללית. התמונות האלו ישמשו בהמשך גם כרקעים מצויינים באלבום שלכם.
השמלה והחברות הנלהבות:
לא ברור מתי המנהג הזה התחיל ולמה אבל נראה שהוא הפך למשהו שלא פוסח על אף כלה, גם אחת שלובשת שמלה צמודה שממש לא מתאימה לזה תמצא את עצמה נאבקת על חייה (וצניעותה) מול דודות וחברות נלהבות שרק רוצות להחזיק את קצה השמלה בזמן שהכלה רוקדת במרכז.
נעלי העקב:
השמועות אומרות שזה לא ממש נוח לרקוד עם נעלי עקב, בשלב מסויים תרצי להוריד את הנעליים ולרקוד יותר בחופשיות. בהחלט תמונה ששווה לצלם! מסמלת את סוף השלב הרשמי של החתונה ותחילת המסיבה החופשית.
האחיינים והמסיבה:
הראשונים שמאבדים קשר עם הסביבה הם בדר"כ האחיינים הקטנים שרגילים ללכת לישון בשמונה וחצי, בתשע הם כבר יהיו אפתים לגמרי תשע וחצי עשר תמצאו אותם זרוקים על איזה כסא בפה פתוח
וזה שלא ידע לשתות:
הבא בתור אחרי האחיינים לאבד הכרה בדר"כ זה החבר שמשתכר בכל מסיבה או החברה ששותה היום וודקה בפעם הראשונה בחיים שלה.
האבא שומר על הכספת:
מאוד עייף מיום ארוך של הכנות וקדיחות מהאישה המתרגשת, מת ללכת לישון אבל עומד על המשמר ליד הכספת, אין עלייך יא אבא!
שיר הסיום:
בשלב הזה תמצאו את עצמכם על רחבת הריקודים עם האנשים החשובים לכם מכל, המשפחה והחברים הטובים. אחלה תמונות אפשר לצלם פה.

נכתב וצולם ע"י פוטוסינתזה הפקות צילום