טיפים לאירוע מוסיקלי מוצלח

y music logo מתחתנים? חוגגים? למוסיקה ולדי ג'י חלק מרכזי וחשוב באירוע שלכם ולכן ריכזנו עבורכם מספר טיפים לאירוע מוסיקלי מוצלח:

 1. תנו לדי ג'י להפעיל שיקול דעת. די ג'י מנוסה יפעיל שיקול דעת וידע להעלות את האירוע לגבהים חדשים תוך התאמת המוסיקה לקהל הרוקדים ולאנרגיות ברחבה.
 2. נסו להבהיר לעצכם איזה סגנון של די ג'י תרצו – יש שמקשקשים ומדברים במיקרופון בזמן האירוע ויש כאלה שלא מדברים ונותנים לקצב ולמוסיקה לדבר. בחרו בדי ג'י שמתאים לסגנון שלכם ולרצונות שלכם.
 3. אין טעם ללכת ולראות את הדי ג'י באירוע של זוג אחר. לכל אירוע יש אנרגיות משלו וקצב משלו והאירוע שלכם לא יראה כמו אירוע של אף אחד אחר בדיוק כמו שאירוע של אחרים יהיה שונה משלכם.  בחרו בדי ג'י עליו קיבלתם או קראתם המלצות, תאמו איתו פגישת הכרות וודאו שהוא קולט ומבין את הראש שלכם.
 4. אין חכם כבעל ניסיון -  יש היום הרבה מאוד אתרים בהם זוגות אחרי אירוע חולקים רשמים וחוויות על בעלי המקצוע באירוע שלהם. חפשו המלצות וחוות דעת, קראו ממה זוגות אחרים היו מרוצים ובחרו בבעל מקצוע שייתן את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם
 5. הקפידו לוודא כי אין הגבלת זמן על משך האירוע. אל תסגרו עם תקליטן שמגביל אתכם בשעת סיום על מנת שלא תגיעו למצב בו החברים רוצים לרקוד והאנרגיות בשיאן בעוד התקליטן מתחיל להתקפל ולעשות דרכו הביתה…
 6. גיבוי – וודאו כי לדי ג'י שבחרתם יש גיבוי במקרה הצורך. נכון, בדרך כלל לא נזקקים לשום גיבוי אבל אתם לא רוצים להיות אלה שבדיוק ביום האירוע שלהם נפל הדי ג'י למשכב ומצאתם עצמכם מנגנים מוסיקה מטייפ מנהלים. דאגו לוודא כי הדי ג'י שלכם מגובה בבעל מקצוע אחר. על כל מקרה שלא יקרה…
 7. יש שירים שאתם ממש אוהבים? קחו עט ונייר ופשוט ערכו רשימה של שירים שאתם רוצים שיהיו באירוע שלכם, חשוב לזכור ולהשאיר לדי ג'י את השיקול כיצד ומתי לשלב את השירים באירוע
 8. נסו להתאים את המוסיקה שאתם מבקשים גם לקהל האורחים וגם אליכם – אל תבקשו לנגן רק מוסיקה ישראלית אם הקהל שלכם מחו"ל ואל תבקשו רק מוסיקה אירית גם אם אתם מתים על זה – חשוב לדעת לשלב בין סגנונות על מנת לקלוע לטעמם של מגוון האורחים.
  תקליטן בעבודה
 9. תמיד יהיו כאלה שאינם רוקדים, התחשבו גם בהם – אירוע טוב הוא אירוע בו ברחבת הריקודים יש ווליום מעולה ואנרגיות, בעוד באזור השולחנות ניתן לדבר ללא צורך בצעקות והרמת הקול.
 10. תמיד יש אורחים פחות צעירים באירוע והפלא ופלא גם הם אוהבים לרקוד.  לא כל האורחים יקפצו בשמחה  לצלילי טראנסים, תנו גם להם להנות – נצלו את  תחילת הערב על מנת לשלב מספר שירים שירקידו גם אותם – וואלס, פסדובלה או טנגו, זה לא ממש משנה, העיקר זו הכוונה.
 11. שיר כניסה לחופה לא חייב להיות שקט ודרמטי  – ניתן להיכנס לחופה גם עם שירים קצביים. תארו לעצמכם את כל האורחים מחכים לכם בכניסה לחופה, מתנועעים ורוקדים בעוד אתם צועדים לעבר החופה להתחיל דרך משותפת יחדיו. אין מחזה יותר יפה מזה.
 12. חוגגים בחיק הטבע? במקום שונה ומיוחד שאינו גן אירועים מסודר? דאגו לערוך במקום האירוע פגישת ספקים בה יעמוד כל ספק על אופי המקום ויעלה את הדרישות הספציפיות שלו – הדבר יחסוך לכם ולספקים הרבה כאב ראש ביום האירוע
 13. לא, לא חייבים לקרוא במיקרופון לקהל להרים את הידיים, למחוא כפיים או לשלב רגליים. אנשים נהנים גם מאנרגיות טהורות של מוזיקה.
 14. תשתחררו, תיהנו, תקפצו ותשתוללו, תנו למוסיקה לקחת אתכם למעלה,תנו לקצב לשלוט לכם בגוף. זה היום שלכם וכולם שם בשבילכם. אירוע של פעם בחיים – בשאיפה..

Y music - מוזיקה | תקליטנים | אירועים