מוזיקה לאירועים

הבחירות שלכם כזוג, או בעלי השמחה, האירוע או המסיבה מאוד חשובה ותקבע את הצלחת האירוע.

מוזיקה לאירועים - נחלק את זמן:

  • מוזיקת רקע – בזמן שהאורחים מגיעים, בזמן שהאורחים אוכלים....
  • מוזיקה לריקודים – בכל זמן שהאורחים נמצאים ברחבת הריקודים, זהו הזמן שלנו לרקוד!!
  • מוזיקה ספציפית לקטעים שקשורים לזמן החופה והסלואו.כמובן שאפשר יותר מריקוד סלואו סולו ראשון על פי בחירתכם.

dj kobi

הצלחת האירוע על פי המוטו שלי בעבודה כDJ הוא השילוב הטוב ביותר בין הרצונות שלכם כבעלי השמחה, לבין מה שיגרום לאורחים לכבוש את רחבת הריקודים,ולהתרגש בזמן הארוחה. השילוב המוזיקלי הזה יגרום לכם הרבה הנאה וגם לאורחים שלכם.

DJ מקצועי: מעבר לביצוע העבודה במהלך הערב חשוב מאוד שידע לגשר עד כמה שניתן בין הרצונות של בני הזוג בינם לבין עצמם לבין שאר האורחים. ישנם זוגות שבאים מתרבויות שונות, מרקעים שונים והטעמים המוסיקליים שונים. חשוב מאוד להגיע לשילוב בין כל הטעמים על מנת שיוכלו כולם להשתתף וליהנות מאירוע. חשוב מאוד להיפגש אצל הדיג'יי להקשיב לסגנונות מוסיקליים ולשירים וביחד עם הכוונה של הDJ כדי להכין את התוכנית המוזיקלית לאירוע שלכם.

מוסיקת רקע, על פי הבנתי המקצועית, צריכה לצור אווירה שמחה, נעימה וייחודית לאירוע שלכם. מוסיקה לריקודים צריכה להתאים לאורחים שהזמנתם, להתייחס לגילם ומוצאם, וגם כמובן להעדפות המוזיקליות שלכם.

אצל התקליטן תוכלו לאתר שירים ונעימות כניסה לחופה, לרגע שבירת הכוס וריקודי הסלואו. אם יש ברשותכם קטע מוזיקלי שאותו אתם אוהבים, מומלץ להביאו לפגישה המוסיקלית.

תקליטן מקצועי ידע לתת מעצמו ולהיות מספיק רגיש לצרכים ולבקשות שלכם. חלק חשוב מעבודת ה- DJ הינו הזמן המוקדש לכם, עם הרבה סבלנות והרבה הקשבה.

כתב: DJ קובי - Super Vision